ژليش ناخن يکي از روش‌هاي لاک زدن است که دوام بيش‌تري نسبت به لاک معمولي دارد. در ادامه به مزايا و معايب آن به طور مختصر اشاره خواهيم کرد.

ژليش ناخن

ژليش ناخن يکي از انواع لاک ناخن است که بعد از کاشت ناخن روي آن زده مي‌شود و براي مدت طولاني‌تري نسبت به لاک معمولي روي ناخن مي‌ماند. در مراحل ژليش از دستگاه‌هاي LED و UV استفاده مي‌شود. در ادامه اين مطلب مجله دلتا، مدل‌هاي مختلف آن را خواهيد ديد.


ژليش ناخن چيست؟


مي‌توان گفت اين تکنيک يکي از جديدترين روش‌هاي لاک زدن و طراحي ناخن است. در تکنيک ژليش، از انواع رنگ‌هاي مختلف استفاده و اين موضوع سبب ايجاد ظاهري زيبا روي ناخن مي‌شود. به کار بردن اين تکنيک، تغييري در ساختار ناخن و اندازه آن ايجاد نمي‌کند. ژليش، ماده‌اي ژله‌اي و رقيق است که براي خشک کردن آن بايد دست را براي 1 تا 3 دقيقه داخل دستگاه UV گذاشت؛ به همين دليل بدون نگراني از باقي ماندن آثار فرچه لاک، مي‌توان سطح ناخن را پوشش داد.


لاک ژلي


تفاوت لاک معمولي با لاک ژليش


بزرگ‌ترين تفاوت‌ لاک ژليش با لاک معمولي آن است که حتما بايد داخل دستگاه‌هاي مخصوص خشک تا از حالت مايع به جامد تبديل شود. در مرحله آخر با براق‌کننده‌هاي مخصوص ناخن لايه نازکي روي ژليش زده مي‌شود تا سطحي کاملا براق ايجاد شود. لايه آخر به “تاپ کوت” شناخته مي‌شود و آن را نيز، براي سفت شدن، بايد زير لامپ مخصوص قرار داد.


لاک ژليش آمبره


مزاياي ژليش


از مزاياي ژليش نسبت به لاک معمولي مي‌توان به حفظ شفافيت و مقاومت در برابر ضربه، دما و ساير تغييرات اشاره کرد. اين روش، به طور ميانگين براي مدت يک تا سه هفته روي ناخن مي‌ماند که اين ميزان با توجه به مقدار رشد ناخن و مواد به کار رفته متفاوت است. ژليش ناخن کمک مي‌کند دستان شما براي هميشه ظاهري جذاب و شيک داشته باشد؛ همچنين به زمان زياد براي خشک شدن نياز ندارد و به سرعت روي ناخن ثابت مي‌شود. در صورت تمايل مي‌توانيد طراحي‌هاي مختلف روي ناخن داشته باشيد و با ژليش روي آن را بپوشانيد، تا علاوه بر افزايش دوام لاک، جلوه‌اي براق به ناخن‌ها ببخشيد.


ژليش


معايب ژليش ناخن


براي حفظ زيبايي ژليش، لازم است با رشد ناخن، قسمت‌هاي پايين و رشد يافته را حتما توسط يک فرد متخصص ترميم کنيد. لاک ژلي با استون و لاک پاک‌کن پاک نمي‌شود و تا زماني که براي رفع آن به سالن زيبايي مراجعه نکنيد، نمي‌توانيد از يک طرح و رنگ ديگر روي ناخن خود استفاده کنيد.


ايدز هم واکسن دارد؟!

جينسينگ ؛ گياه مقوي آدم نما

شير موز ؛ معجون سفيد لاغري

ناخن ,لاک ,ژليش ,روي ,مي‌شود ,معمولي ,روي ناخن ,لاک معمولي ,ژليش ناخن ,است که ,آن را

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سحر سلامت youmovies معرفي جديدترين لوازم صوتي:هدفون، هندزفري، اسپيکر، هدست سخن سبز Chris Joe Amber Anne Dana Michael دنيا