در اين مطلب به شما نحوه ترکيب چند رنگ مختلف را براي به دست آوردن رنگ دودي - زيتوني آموزش خواهيم داد، تا بدون استفاده از مواد دکلره بتوانيد موي سفيد را رنگ کنيد.

ترکيب رنگ مو بدون دکلره براي موهاي سفيد

با افزايش سن، در طول زمان رنگدانه‌هاي موجود در فوليکول مو ( عامل توليد مو) از بين مي‌رود و اين موضوع سبب سفيد شدن مو مي‌شود. انتخاب رنگ موي مناسب براي موهاي سفيد دشوار است؛ زيرا معمولا مو به خوبي رنگ نمي‌گيرد. در اين مطلب مجله دلتا، يک ترکيب رنگ مو بدون دکلره براي موهاي سفيد را به شما آموزش خواهيم داد.


رنگ موي دودي مايل به زيتوني


يکي از مزاياي داشتن موهاي سفيد، امکان رنگ کردن مو بدون استفاده از مواد دکلره است؛ زيرا مو پايه روشني دارد. فراموش نکنيد به دليل از دست رفتن رنگ‌دانه‌هاي مو، نمي‌توانيد تمام رنگ‌ها را بدون دکلره به کار ببريد. پيشنهاد ما ترکيب رنگ موي دودي مايل به زيتوني بدون نياز به دکلره براي موهاي سفيد است. در ادامه مي‌توانيد نحوه ترکيب آن را بخوانيد.


نحوه ترکيب رنگ مو


با توجه به بلندي موي خود، ميزان مناسبي از رنگ C4 (قهوه‌اي دودي روشن) را با يک سوم همين مقدار از M5 (بلوند زيتوني تيره) و A6 (بلوند خاکستري تيره) ترکيب و دو برابر ميزان رنگ، اکسيدان 6 اضافه کنيد؛ سپس براي جلوگيري از قرمز شدن مو، 2 سانتي‌متر وارياسيون سبز به اين ترکيب بيفزاييد. به هيچ وجه به اين مواد آب اضافه نکنيد.


رنگ موي دودي


روش رنگ کردن مو


مو را قبل از رنگ کردن به خوبي شست‌وشو دهيد تا چربي اضافي آن گرفته شود و منافذ روي ساقه مو به طور کامل تميز شده باشد. از پشت سر و روي ساقه‌هاي مو، شروع به رنگ کردن آن کنيد و  مطمئن شويد تمام بخش سر به مواد آغشته شود. در مرحله آخر رنگ را روي ريشه مو بزنيد، کلاه مخصوص رنگ مو را بر سر بگذاريد و با حوله گرم روي آن را بپوشانيد. بعد از گذشت 15 تا 30 دقيقه، بخشي از ساقه مو را از آن خارج کنيد و ببينيد که آيا رنگ گرفته است يا خير. در صورت نياز، 30 تا 40 دقيقه ديگر صبر کنيد و بعد موهاي خود را شست‌وشو دهيد.


اگر موي سر کاملا سفيد نباشد و تارهاي رنگي نيز لابه‌لاي ساقه‌هاي مو وجود داشته باشد، اين روش سبب ايجاد سايه و درجه رنگ مختلف مي‌شود.


پيشنهاد مطالعه: براي آشنايي بيش‌تر با رنگ مو “رنگ مو و تاثير آن در زيبايي چهره” را مطالعه کنيد.ايدز هم واکسن دارد؟!

جينسينگ ؛ گياه مقوي آدم نما

شير موز ؛ معجون سفيد لاغري

رنگ ,مو ,ترکيب ,موي ,سفيد ,دکلره ,ترکيب رنگ ,رنگ موي ,براي موهاي ,موهاي سفيد ,رنگ مو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مشاوره تلفني Melissa مقاله دانشگاهي faakhte David Robert Chris پيش بيني تضميني روزانه فوتبال - فوتبال تيپس tips Charles Robin